Тенти для дому та дачі
Тенти для дому та дачі

ᐈ Замовляйте тенти для дому та дачі - в компанії

Тенти та чохли для приватного використання


Невеликі архітектурні елементи для оформлення ділянки мають міцний каркас і включають у конструкцію наметову або ПВХ тканину, брезент та інші матеріали. Чохли, що виготовляються нашою компанією, призначені для продукції різного виду, захищають обладнання від снігу, дощу та пилу. Власне виробництво дозволяє нам виготовляти тенти та навісні елементи безлічі підвидів, термін служби кожного з яких варіюється від 5 до 7 років, час пошиття триває кілька днів.

Організація походу вимагає наявність відповідних товарів, таких як намети, чохли та предмети особистого користування. Якісний намет служить не тільки ночівлею, а й захищає власника від зовнішніх явищ, таких як опади, прямі сонячні промені та комахи. Ми виготовляємо намети та шатра із спеціальної тканини щільністю 230 г/м2. Перевага подібних елементів у зручному використанні та розбірної конструкції. Вони не вимагають спеціально відведеної території, тентова продукція доступна для розміщення практично на будь-якій поверхні і не вимагають особливого догляду. На додаток до наметів, не зайвою є наявність чохлів для транспорту, риболовлі та полювання, представлені на сайті компанії «ВІГМА».

Кінцевий вигляд обраного тентового виробу може включати декоративні елементи, які ви бажаєте бачити на продукції, на вимогу замовника ми готові виготовити товар з графічними зображеннями, написами або елементами фірмового стилю компанії, такими як логотипи та назви, в необхідній вам кількості.

При необхідності створити тіньову зону на заміській ділянці, з метою сховатися від опадів та прямих сонячних променів, можна замовити навісний козирок за необхідними габаритами. Такий елемент знайшов своє місце над вхідними групами та балконами. Кожен із навісів має міцний металокаркас і покриття. Ви можете вибрати індивідуальну розробку, яка найкраще впишеться в екстер'єр вашої ділянки.

У каталозі надано різноманітний вибір чохлів приватного використання, призначених для:

  • Мисливства та риболовлі;
  • Спортивного обладнання;
  • Садових меблів та мангалу;
  • Автотранспорту.

Ознайомитись з необхідним товаром та його характеристиками можна на сайті. Вже понад 30 років ми виготовляємо тенти для приватних осіб та великих підприємств, на нашому рахунку понад 100 тисяч успішно виконаних замовлень індивідуального пошиття та продажу запропонованих найменувань. Залишайте заявку зворотного зв'язку, для обробки замовлення, кваліфіковані спеціалісти нададуть професійну консультацію та допоможуть із правильним вибором необхідної продукції.

Акции и специальные предложения

Залишились питання? Вам передзвонити?