Каталог
Каталог

Каталог продукції Вігма

Компанія "ВІГМА" є надійним та перевіреним підприємством, якому довіряють.

Наші клієнти – це наша велика сім'я, з якими ми співпрацюємо понад 30 років.

Спеціалізація нашого підприємства спрямована на швейну та будівельну сферу діяльності.

Наша компанія виготовляє вироби з наметових та тентових ПВХ матеріалів, а також розробляє проекти та виготовляє тентові конструкції малих архітектурних форм та споруд.

Виробами, які ми виготовляємо є - намети та шатра, тенти та штори для альтанок, м'які вікна з прозорої ПВХ тканини. Виготовляємо авто накидки та тенти на вантажні автомобілі, тенти для накриття металоконструкцій. Також наша компанія має велику популярність виготовлення на замовлення тентів для накриття басейнів, катерів та човнів.

Пропонуємо величезний вибір виробів з брезенту таких як - тенти, пологи, брезенти, штори в гараж, цех або склад, рукави та гнучкі вставки. Шиємо на замовлення чохли та накидки для укриття різного виду продукції.

У нас Ви можете замовити пошиття на замовлення сумок та баулів для інкасації, мішки для перевезення грошових купюр та брезентові мішки для зберігання документації.

Компанія "ВІГМА" має досвід виготовлення спеціалізованих виробів з технічних та фільтруючих матеріалів - такими виробами є тканинні силоси, фільтрувальні рукави та мішки, панельні та кишенькові фільтри, м'які вставки. Замовлення виконуємо відповідно до технічних характеристик, креслень, ескізів та побажань, представлених замовником.

Усе

Автотранспорт

Кафе та ресторани

Приватні особи

Сільське господарство

Промисловість

Банки

Акции и специальные предложения

Залишились питання? Вам передзвонити?